метал детектор

Краток опис:

Изберете метал од суровини, да се намали штетата за шпоретот.


 • ФОБ Цена: US $ 7900-47600 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10sets месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Изберете метал од суровини, да се намали штетата за шпоретот.

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !