машини за пакување

Краток опис:

1.Compact структура, високо автоматизација, автоматски тежина и шиење 2.Weighting прецизни, мали грешки, опција 50kg / торба или 100 кг / торба 3. машина е подвижна во согласност со различните барања за пакување во друго место 4.Operation лесно, како и високо ефикасност пакување


 • ФОБ Цена: US $ 7900-47600 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10sets месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  1.Compact структура, високо автоматизација, автоматски тежина и шиење

  2.Weighting прецизни, мали грешки, опција 50kg / торба или 100 кг / торба

  3. машина е подвижна во согласност со различните барања за пакување во друго место

  4.Operation лесно, и висока ефикасност пакување

  Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !