Протеини резервоар за вода

Краток опис:

Изработени од USD304 нерѓосувачки челик, со отпорност на корозија, и форма, лесно чистење ● Се користи заедно со друга опрема, компактна структура, лесен движат и инсталација ● Помалку базени потребно, да ги задржи на работилница чисти


 • ФОБ Цена: US $ 7900-47600 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10sets месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Изработени од USD304 нерѓосувачки челик, со отпорност на корозија, и форма, лесно чистење

  ● Се користи заедно со друга опрема, компактна структура, лесен движат и инсталација

  ● Помалку базени потребно, да ги задржи на работилница чисти

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !