XGH-1000 Тип Компактен рендерирање машина

Краток опис:

Функција 1000kg-1500kg по серијата, наменета за фарма и house.Heat колење е извор на електрична енергија или на пареа, висок притисок и температура (140 ℃, 0.35Mpa) .На Системот вклучува завртка, шпорет, воздухот кулер отпад, ладење кула, кула за перење, масло печат etc.The систем е автоматски, така лесно да се работи, нема потреба да додадете дополнителни материјали, заштита на животната средина.


 • ФОБ Цена: US $ 7900-47600 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10sets месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  функција

  1000kg-1500kg по серијата, наменета за фарма и house.Heat колење е извор на електрична енергија или на пареа, висок притисок и температура (140 ℃, 0.35Mpa) .На Системот вклучува завртка, шпорет, воздухот кулер отпад, ладење кула, кула за перење, масло притиснете etc.The систем е автоматски, така лесно да се работи, нема потреба да додадете дополнителни материјали, заштита на животната средина.

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !