Page not found, Please Back Home

NA KONTAKTONI

  • Shandong Sensitar Machinery Manufacturing Co., Ltd
  • Telefon: + 86-536-6053990
  • E-mail: xzdjx@xzdjx.com
  • Fax: + 86-536-6053915

Hetim për çmimore

LAJMET E FUNDIT

  • Zgjidhjet në Filipine kanë ngadalësuar përhapjen e etheve të derrave afrikanë

    Zgjidhjet në Filipine kanë ngadalësuar ...

    Muajt ​​e izolimit të komunitetit kanë ngadalësuar përhapjen e etheve të derrit afrikan (ASF) dhe numri i rasteve ka rënë në 20 për milion derra, sipas Byrosë së Industrisë së Kafshëve (BAI) të Departamentit të Agricu ...
WhatsApp Online Chat!