• banner2
  • banner3
  • banner4-1
  • 鑫 正 达
  • 12

RRETH NESH

Shandong Sensitar Machinery Manufacturing Co., Ltd. është një furnizues i famshëm i mbeturinave të kafshëve procesit të trajtimit të proteinave si në shtëpi dhe kompani abroad.Our pronësi të autorizuar certifikatë enë nën presion (Certificate No.TS2237474-2016), CE kompani certificate.Our diplomuar në të vdekur kafshëve dorezë të padëmshme dhe riciklimi ...

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!