Rreth Nesh - Shandong Sensitar Machinery Co, Ltd

Rreth nesh

companyShandong Sensitar Machinery Manufacturing Co.,Ltd. is a famous supplier of animal waste protein handling process both at home and abroad.Our company owned authorized pressure vessel certificate(Certificate No.TS2237474-2016),CE certificate,ASME certificate.Our company majored in dead animal harmless handle and recycle.Our technical is at a leading level in the professional organic waste recycle and reuse business.Gathering the advanced biological technology,we created the advanced dead animal harmless comprehensive handling equipment.The process line machine we designed has a lot of superior characters including high automation,definite safety,low labor intensity and etc.It achieves a high standard goal of simple,continuous and efficient manufacture technology.

Sensitar zotëron një sasi të shkëlqyer të aftë staff.Our inxhinier profesionist i madh do të hartojë një proces profesional për condition.At të ndryshme në të njëjtën kohë, ne do të sigurojë një të lartë pas shërbimit për të shënuar-Shërbimi për të parë, të cilësisë për suksesin.

Në vitet e fundit, kompania jonë bashkëpunuar me shumë kompani outstand si në shtëpi dhe jashtë vendit.


WhatsApp Online Chat!