Pompa me kapacitet të lartë për transferimin e materialit të mishit, peshkut ose shpendëve

Përshkrim i shkurtër:

Pompa të besueshme dhe me kapacitet të lartë për transferimin e materialit të mishit, peshkut ose shpendëve, edhe nëse përmban lëngje të kufizuar dhe grimca të mëdha.Pompat Lamella mund të dorëzohen me strehë pompash prej gize ose çelik inox në të gjitha madhësitë për t'iu përshtatur kërkesave individuale. Pompat prodhohen me pjesë të konsumueshme të zëvendësueshme prej çeliku shumë rezistent ndaj konsumit.Pompat kanë vetëm një (ose tre) pjesë lëvizëse dhe mund të pajisen me një kushinetë të mbyllur mekanik ose një rregullim standard kushinetash me materiale ...


 • Çmimi FOB:40000-100000 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:1 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10 grupe në muaj
 • Porti:Qingdao
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • :
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Prezantimi

  Pompa të besueshme dhe me kapacitet të lartë për transferimin e materialit të mishit, peshkut ose shpendëve, edhe nëse përmban lëngje të kufizuar dhe grimca të mëdha.

  Pompat Lamella mund të dorëzohen me strehë pompash prej gize ose çelik inox në të gjitha madhësitë për t'iu përshtatur kërkesave individuale. Pompat prodhohen me pjesë të konsumueshme të zëvendësueshme prej çeliku shumë rezistent ndaj konsumit.Pompat kanë vetëm një (ose tre) pjesë lëvizëse dhe mund të pajisen me një kushinetë të mbyllur mekanikisht ose një rregullim standard mbajtës me kuti mbushëse.

  Në varësi të materialit që përpunohet dhe kërkesave specifike të performancës, pompat mund të drejtohen ose nga një motor ingranazhi elektrik ose një motor hidraulik.

  7
  5

  Aplikacion

   

  Përpunimi i peshkut

  Rendiment i lagësht dhe i thatë

  Prodhimi i ushqimit për kafshët shtëpiake

  Të brendshmet e shpendëve (përveç puplave)

  Rendering (lëndë e parë etj.)

  Transferimi i nënprodukteve në impiantet e përpunimit të mishit

  PËRFITIMET

  Vetëm një pjesë lëvizëse

  Sistem i thjeshtë mbylljeje

  Rezistent ndaj temperaturës

  Pjesë të ndërrueshme të konsumit

  Produkte të ngjashme

  WhatsApp Online Chat!