Клиентите од Уганда патуваат илјадници милји за да ја посетат компанијата

Клиентите од Уганда патувале илјадници милји за да ги посетат и да се распрашаат за релевантните производипогон за рендерирањево работилницата.Имавме пријателски размени и интеракции и поминавме период на хармонично и пријателско време.Очекуваме поголема соработка во иднина.微信图片_20230327092156_看图王_看图王


Време на објавување: Мар-27-2023
WhatsApp онлајн разговор!