Контакт - Шандонг Sensitar Машини Co, Ltd

Контактирајте не

Шандонг Sensitar Машини Производство копродукции, Ltd

адреса

Xiangzhou индустриски парк, Zhucheng Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

телефон

Тел: + 86-536-6053990

часа

Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!